Quantum PWG948.350 Erkek Kol Saati
Quantum PWG948.350 Erkek Kol Saati

Quantum PWG948.350 Erkek Kol Saati

Marka : Quantum
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺2.899,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.029,30(KDV Dahil)

Ürün Detayları

Quantum PWG948.350 Erkek Kol Saati

Son derece pratik ve ayrıcalıklı bir deneyim yaratan Erkek Kol Saati ile birlikte tarzınızı yansıtabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak dayanıklı malzemesi ile birlikte hafif tasarım şekli bileğinizde asla ağırlık hissi yaratmaz. Rahatlıkla kullanım gerçekleştirebilir ve geniş yuvarlak tasarımıyla birlikte üzerindeki rakamları rahatlıkla okuyabilirsiniz.


Kordon Materyali

Çelik kordon malzemesi ile birlikte 46 mm’lik kasa çapı analog çalışma tipi ile birlikte son derece dayanıklıdır. Gümüş rengi ve üstün mekanizmasıyla birlikte 46 mm’lik uygun ölçüleri bileğinize tam oturur. Yetişkinlere uygun geliştirilen bu özel tasarım şekliyle birbirinden farklı kıyafetiniz ile birlikte uyumlu sergileyebilirsiniz.


Suya Dayanıklılığı

Birbirinden farklı alanlarda kullanmak için suya dayanıklı malzemesi güven kazandırabilir. Ayrıca takvim özelliği bulunur ve mineral cam malzemesi ile birlikte kırılmazdır. Beklentilerinizi yerine getirecek olan bu özel erkek kol saati ile birlikte tarzınızı en doğru biçimde sergiler ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.